Harrison Assessments - O Nas

Talent Exact Sp. z o.o. zajmuje się konsultingiem HR. Oferujemy rozwiązania w zakresie rekrutacji, szkoleń, coachingu, AC/DC, outplacementu. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Harrison Assessments Talent Solutions (HATS) w Polsce.

Talent Exact koncentruje się na dostarczaniu najbardziej zaufanych i dokładnych narzędzi oceny do rekrutacji, diagnozy indywidualnej, rozwoju zespołów, benchmarkingu, analizy kompetencji. Narzędzia te wspierają procesy HR, umożliwiając firmom stać się bardziej efektywnymi i konkurencyjnymi.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Talent Exact Sp. z o.o.

Założyciel

Dr Dan Harrison - Psycholog Organizacji. CEO Harrison Assessments oraz twórca Teorii Paradoksu. Jego doświadczenie w dziedzinie matematyki, teorii osobowości, doradztwie psychologicznym i psychologii organizacji pozwoliło na stworzenie unikatowych i wyjątkowych metodologii oceny.

Jego 30-letnie doświadczenie w psychologii i ocenie kompetencji behawioralnych pozwoliło na stworzenie narzędzi, które okazały się niezwykle pomocne w zakresie rekrutacji, rozwoju i oceny kompetencji.

Jakość jest główną wartością dla Harrison Assessments

Harrison Assessments koncentruje się na dostarczaniu najdokładniejszej i najskuteczniejszej oceny w branży, przeznaczając dużą część swoich środków na badania i rozwój.

Globalny Zespół

Harrison Assessments współpracuje z wieloma utalentowanymi ludźmi na całym świecie. Każdy oferuje doskonałą znajomość metodologii oraz bogate doświadczenie w pracy z systemem HA.

Dystrybutorzy Harrison Assessments na świecie: Australia, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Dubaj, Francja, Niemcy, Indie, Indonezja, Irlandia, Włochy, Japonia, Malezja, Meksyk, Nowa Zelandia, Filipiny, Polska, Portugalia, Rumunia, Arabia Saudyjska, Serbia, Singapur, Hiszpania, Korea Południowa, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Wietnam.

Jeśli chcesz skontaktować się z konsultantem Harrison Assessments, wypełnij formularz i wyślij wiadomość.

Języki

Kwestionariusz Harrison Assessments jest dostępny w następujących językach: arabski, chiński, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, szwedzki, hiszpański, tajski, turecki i wietnamski.

Raporty Harrison Assessments są dostępne w następujących językach: arabski, chiński, angielski, niemiecki, indonezyjski, japoński, koreański, malajski, polski, portugalski, rumuński, serbski, hiszpański, szwedzki i wietnamski.

Wyślij Prośbę

Odpowiemy i skontaktujemy Cię z konsultantem w Twoim kraju w ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania prośby

* Wymagane

* Imię
* Stanowisko
Zainteresowanie
* Telefon
* Email
Kraj
Region
Uwagi